Nowości Cersaie 2016

Witajcie po targach.

Na wstępie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy poświęcili nam swój cenny czas aby nas odwiedzić. W tym roku przybyła spora grupa klientów, architektów i projektantów wnętrz. To dla nas znak, że oferta SIL Ceramiche jest interesująca dla polskich odbiorców, a sama marka budzi coraz większe zaufanie. Mimo naszej ponad sześćdziesięcioletniej tradycji jesteśmy dość młodą marką w Polsce. Dlatego zainteresowanie jakie w tym roku miało miejsce udowadnia nam, że idziemy w dobrym kierunku, a oferta, produkty oraz polityka handlowa doceniana przez klientów. Dziękujemy wszystkim, to wy podpowiadacie nam czego oczekujecie, jakie powinny być produkty i w jakim kierunku należy iść, aby spełniać oczekiwania wasze i klientów. Dziękujemy.

W tym roku zaprezentowaliśmy dwa nowe produkty z gamy wielkoformatowych płyt gresowych LightKer tzw. spieków kwarcowych. Carrara i Statuario, które wchodzą w skład kolekcji I Marmi są dostępne w dwóch formatach 100x300cm, 100x100cm o grubości 5,5mm. Kolekcja posiada również dwa wykończenia powierzchni naturalna i polerowana (levigato).

Dużym zainteresowaniem cieszyła się kolekcja Detroit. To płytka gresowa wykonana w technologii cyfrowej. Można powiedzieć, że Detroit to efekt świeżo wylanego betonu. Produkt będzie dostępny w formacie 80×80 o rektyfikowanych brzegach.

Co jeszcze?

Może lepiej będzie jak pokażemy w niespełna 3 minutowym filmie.

 

Aby zobaczyć pełną prezentację z omówieniem produktów zapraszamy do obejrzenia filmu w którym Oskar Jursza przedstawia wszystkie zaprezentowane nowości.

Dziękujemy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij